Biotargeting

Συνεδριακό Κέντρο Πανεπιστημίου Πατρών, Αίθουσα Ι-12,

Πέμπτη, 16 Δεκεμβρίου 2010, ώρα 12.00

Στο πλαίσιο της ενδυνάμωσης της συνεργατικής ερευνητικής προσπάθειας μεταξύ των ερευνητών του Πανεπιστημίου, καθώς και των ερευνητικών Ινστιτούτων, το ενδοπανεπιστημιακό δικτύο BIOTARGETING, διοργανώνει τη 2η κατά σειρά ημερίδαμε θέμα:

Αλληλεπίδραση Κυττάρων με Εξωκυττάριο Δίκτυο και Βιοϋλικά: Εφαρμογές στην Αναγεννητική Ιατρική και την Ιστοτεχνολογία.

Εκτιμώντας ότι η ημερίδα αυτή ευνοεί τη συνεργασία μεταξύ ερευνητών διαφορετικών κλάδων, παρακαλούμε να ενθαρρύνετε τη συμμετοχή των μεταπτυχιακών σας φοιτητών. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το δίκτυο επισκεφθείτε το δικτυακό τόπο: www.biotargeting.upatras.gr.

Εκ μέρους των μελών του δικτύου

Καθηγητής Νίκος Καραμάνος

Πρόγραμμα

12.00-12.30 Δέσποινα Δεληγιάννη, Τμ. Μηχανολόγων & Αερ/γών Μηχανικών, Παν. Πατρών